МЕНТОРСЬКИЙ ВЕЧІР З МАЙКЛОМ ПРАЙСОМ

23 січня о 19:30 в Довженко-Центрі відбудеться єдина відкрита зустріч з відомим британський композитором, автором музики до серіалу «Шерлок» (BBC) Майклом Прайсом .

Захід відбудеться в рамках вечірньої програми Envision Sound – першого в Україні освітнього курсу для кінокомпозиторів, організованого Британською Радою у партнерстві з Довженко-Центром.

На вечірній зустрічі Майкл Прайс поділиться професійними секретами, розповість про свою практику роботи в кіно, а також на прикладі однієї з серій проведе case study серіалу «Шерлок».

Під час візиту до Києва Майкл Прайс в ролі ментора проведе низку тренінгів і воркшопів для учасників програми Envision Sound, серед яких молоді кінокомпозитори з України та ближнього зарубіжжя.

Майкл Прайс – один з найбільш затребуваних композиторів Великої Британії. Його робота в кіно і телебаченні відзначена нагородами: “Еммі” (2014), Royal Television Society, Music&Sound, і Televisual Bulldog, а також номінацією на BAFTA та двома номінаціями на “Еммі” за серіал “Шерлок” (BBC), до якого Прайс пише музику разом із Девідом Арнолдом.

Майкл досяг чимало як звукомонтажер у роботі над такими кінохітами, як трилогія “Володар перснів” Пітера Джексона, “Реальна любов” Річарда Кертіса, “Бріджит Джонс: Межі розумного”.

Як монтажер звуку, чотири рази номінувався на нагороду MPSE Golden Reel Awards Асоціації звукомонтажерів кіно, здобувши перемогу в 2001 році за фільм “Володар перснів: Хранителі персня”.

Перший досвід роботи в кіно Майкла у якості музичного асистента, співпродюсера і аранжувальника Майкла Камена, з яким він співпрацював п’ять років. За цей період Прайс займався проектами: “Люди Ікс”, міні-серіал “Брати по зброї”, анімаційний фільм “Сталевий гігант”, “Metallica – S&M”, та працював на живих концертах по всьому світу.

Робоча мова: українська, англійська. Фільм буде показано мовою оригіналу.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова: https://www.surveymonkey.com/r/VDZYD7C

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ