МЕНТОРСЬКИЙ ВЕЧІР ІЗ КОМПОЗИТОРОМ ДЕНІЕЛОМ ПАТРІКОМ КОЕНОМ

22 лютого о 19:30 в рамках освітньої програми для композиторів кіно Envision Sound, організованої Британською Радою в Україні та Національним центром Олександра Довженка, британський композитор Деніел Патрік Коен представить короткометражний фільм Kamaloka, до якого він написав музику. Показ супроводжуватиметься коментарями композитора, який розкаже про процес створення саундтреку до цього фільму та покаже фрагменти інших своїх робіт.

Фільм демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коментарі – англійською мовою з послідовним перекладом українською.

Деніел Патрік Коен — британський композитор, що працює в Румунії і має різноманітні музичні інтереси, серед яких — музика до кінофільмів, хіп-хоп та електронна музика. Вперше Деніел привернув до себе міжнародну увагу, коли став одним з кількох британських композиторів, запрошених написати саундтреки до німих фільмів Альфреда Хічкока в рамках проекту Британського кіноінституту Rescue the Hitchcock 9. Його 90-хвилинний саундтрек для першого фільму Хічкока «Сад насолод» (The Pleasure Garden) був представлений усьому світові.

На початку 2015 року Деніел випустив концептуальний альбом The Passenger («Пасажир») за однойменним фільмом Мікеланджело Антоніоні. Натхненням для альбому стала цитата режисера Девіда Лінча: вперше слухаючи Oedipus Schmoedipus («Едіп-Шмедіп») Баррі Адамсона, Лінч, як розповідають, назвав це «схожим на те, як слухати фільми Гіч[cock]а у своїй голові». Незабаром у прокат вийдуть ще три фільми з його саундтреками. Він також працює над своїм другим альбомом.

Вхід вільний, за умовою попередньої реєстрації за посиланням:

http://www.britishcouncil.org.ua/events/envision-sound-mentor-coen

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ