МЕНТОРСЬКИЙ ВЕЧІР ІЗ АЛЛОЮ ЗАГАЙКЕВИЧ

24 січня о 19:30 у Довженко-Центрі відбудеться відкрита зустріч з українською кінокомпозиторкою Аллою Загайкевич (Alla Zagaykevych).

Алла Загайкевич знана в Україні та закордоном як авторка аудіовізуальних інсталяцій, електроакустичних перформансів, музики до кіно («Мамай», «Поводир», «Жива ватра» тощо) і відео-арту. Композиторка працюєу жанрах симфонічної, камерної, електроакустичної музики, камерної опери та сучасному медіа-мистецтві.

Під час зустрічі Алла Загайкевич розповість про процес написання музики для кіно, поділиться професійними секретами та практичними порадами, а також проведе case study на прикладі фільму «Мамай» (2003, О. Санін).

Захід відбудеться в рамках відкритої вечірньої програми Envision Sound – тижневого інтенсиву для кінокомпозиторів із України та сусідніх країн, що проводитиметься Британською Радою та Довженко-Центром у Києві 22-26 січня 2018 року.

Крім вечірньої зустрічі, Загайкевич у якості ментора проведе для 13 молодих композиторів-учасників Envision Sound насичену програму практичних майстерень і тренінгів.

Робоча мова: українська, англійська. Фільм буде показано мовою оригіналу.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Реєстрація обов’язкова: https://www.surveymonkey.com/r/VXCVR63

Алла Загайкевич – володарка призу української кіноакадемії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкращий композитор” за фільм “Жива ватра” (2017).

За сприяння Фонду „Відродження” у 1997 році заснувала студію електроакустичної музики в Національній музичній академії України. Кураторка міжнародних проектів електроакустичної музики “Електроакустика” та “ЕМ-візія”.

Освіту отримала в Київській консерваторії та Паризькому інституті IRCAM (Центр Помпіду).

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ