Маріуполь: OPENBOOK

Довженко-Центр бере участь у книжковому фестивалі OPENBOOK в Маріуполі, що реалізується в рамках проєкту культурно-мистецьких ініціатив «Діалог мовою мистецтва» за підтримки Українського культурного фонду.

Програма від Довженко-Центру – це два кіновечори у бібліотеці Короленка.

У суботу ми презентуємо в Маріуполі восьмий альманах найкращих короткометражних фільмів «Українська нова хвиля. Перезавантаження». Темою цьогорічного альманаху стало перезавантаження — процес, при якому комп’ютер або інший пристрій повністю очищає, або відновлює вміст оперативної пам’яті та відновлює свою роботу заново. Проте, тема альманаху виходить значно ширше технічного визначення і стосується особистісного та суспільного виміру людського життя. Це зібрання фільмів демонструє настрої й тенденції в українському суспільстві та кіно 2020–2021 року.

До альманаху увійшли: «Суррогат» (реж. Стас Сантімов), «Двоє» (реж. Влад Вітрів), «Врятуйте мене, лікарю» (реж. Дмитро Гришко), «Прощавай, Головін» (реж. Мат’ю Ґрімар), «Бульмастиф» (реж. Анастасія Буковська), а також фільм про Маріуполь «Килим» (реж. Наталія Кисельова).

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ