Мальме: Кінопоказ «Короткі зустрічі»

Кінотеатр Hypnos Theatre влаштовує серію благодійних кінопоказів українського кіно. Усі виручені кошти підуть у благодійний фонд «Повернись живим».

«Короткі зустрічі» – дебютний фільм Кіри Муратової на тему відсутності води в одеських квартирах. В центрі сюжету – чиновниця Валентина (Кіра Муратова), яка виступає на нарадах і інспектує новобудови на предмет наявності води в кранах, ця «книжна жінка» рухається як автомат в потоці щоденних матеріальних клопотів. У свій день народження вона знайомиться з чоловіком «циганської професії» – геологом-бардом Максимом (Владімір Висоцкій).

Вони закохуються, відчуваючи, що в іншого є те, чого кожному з них бракує, але саме ці речі вони і не можуть прийняти. Валентина – його кочівний спосіб життя, Максим – її матеріалістичність. Одного вечора на порозі у Валентини з’являється юна провінційна дівчина Надя (Ніна Русланова), яку хазяйка бере до себе домогосподаркою, не знаючи про те, що дівчина закохана в Максима і навіть мала з ними романтичну пригоду.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ