“МАЛЕВИЧ. КОЛО КІНО” В ЦЕНТРІ ДОВЖЕНКА

У вівторок, 6 вересня, у Довженко-Центрі проходитиме зустріч-брейнсторм «Малевич. Коло кіно», яка стане важливим етапом громадської ініціативи для започаткування Інституту Малевича в Києві.

Кінематографісти та інші представники арт-спільноти зустрінуться, щоб обговорити і сформувати низку кіно-, теле- та мультимедійних проектів (колективних та індивідуальних), присвячених особистості Казимира Малевича, його творчості та дослідженням.

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/1036747343061154/

Розклад

17:00 – 17:15 вступне слово, узгодження правил роботи і використання ідей

17:15 – 17:45 огляд світового досвіду

17:45 – 19:00 брейн-сторм

19:00 – 20:00 представлення ідей і формування груп для роботи над проектами

Малевич – найвідоміший киянин у світі залишається досі маловідомим для більшості українців. Народився та охрещений в Києві, учень Київської рисувальної школи Миколи Мурашка, професор Київського Художнього Інституту у 1928-1930, Малевич публікував свої статті у київській та харківській пресі, мав останню виставку в Києві та мав набір перебратись сюди назавжди. Сьогодні у світі Малевич – один з найвагоміших художників ХХ століття, роботи якого стали гордістю найбільших музеїв світу. Україна повертає собі втрачену культурну пам’ять, вирізану радянською цензурою і розстріляну маузерами, через яку сучасна культура не може повноцінно функціонувати та розвиватись. Казимир Малевич – сторінка цієї втраченої пам’яті, повернення якої поверне нам самих себе.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ