Кінолекторій: Спецпоказ «Сильніше, ніж зброя»

До 10 річниці Революції Гідності відбудеться спеціальний показ документального фільму «Сильніше, ніж зброя» творчого об’єднання #BABYLON’13 за участі режисера Володимира Тихого.

Документальна хроніка подій Революції Гідності та війни на сході України — від стихійної спроби захоплення будівлі президентської адміністрації 1 грудня 2013 року до боїв у руїнах Донецького аеропорту восени 2014-го.

Фільм було знято групою документалістів об’єднання  #BABYLON’13. Усі ролики знімалися безпосередньо в епіцентрі подій, власними силами та за власний рахунок. Як і події Революції, уся ініціатива документувати події на Майдані починалася радше з індивідуального бажання правди. Поступово це перетворилося на об’єднання в групу однодумців та величний масив матеріалу, створеного десятками людей.

Таким чином об’єднання #BABYLON’13 стало доволі унікальним явищем в українському кіно, а їх творіння прикладом кіно спротиву та одним з поштовхів до справжнього буму документального кіно в Україні.

«Сильніше, ніж зброя» — це лише частина з відзнятого матеріалу документалістами об’єднання. Назвою фільму послугувала фраза, яку оператор та один з активних учасників #BABYLON’13 Ярослав Пілунський почув, перебуваючи в полоні в Криму, де один з бойовиків промовив йому: «Ваші камери сильніші, ніж зброя».

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ