Кіноконцерт «Свині завджи свині»

Такого дня народження у нас ще не було. А оскільки обставини вчать цінувати кожен день, хай і в скрутні часи станеться Свято.

Цієї п’ятниці запрошуємо відсвяткувати 28 років Довженко-Центру і привітати одне одного з Днем кіно.

У Довженко-холі дивитимемось комедію «Свині завжди свині» у живому музичному супроводі Українського імпровізаційного оркестру за участі Альберта Цукренка.

«Свині завжди свині» (1931) Ханана Шмаїна – неймовірно дотепна, динамічна німа комедія, в якій водночас висміюються радянський бюрократизм, доведений до абсурду цілковитим безладом та саботажем формалізм, міщанство та провінціалізм, далекі від історичних викликів доби. Фільм Шмаїна довгий час вважався втраченим, але у 2015 році був віднайдений у німецькому Бундесархіві та повернутий у колекцію Довженко-Центру.

Лайв-саундтрек до фільму «Свині завжди свині» буде створений у цей вечір Оркестром у вільній імпровізації «тут і зараз» ексклюзивно для усіх глядачів, що зробить цей перформанс неповторним. Спеціальний гість у складі Оркестру – Альберт Цукренко («Хаммерман Знищує Віруси»).

Український імпровізаційний оркестр створений у Києві в 2014 році гітаристом і композитором, резидентом Довженко-Центру Дмитром Радзецьким. Спеціально для Довженко-Центру були створені перформанси на відкритті першого поверху(2018) і відкритті виставки Ганса Рудольфа Ґіґера «АЛІЄНація» (2019). У 2018-2019 на базі арт-кубу KORA Дмитра Радзецького та Максима Коломійця у Довженко-Центрі відбувся цикл відкритих сесій імпровізації, лекторами яких виступили відомі українські і світові музиканти.


У разі повітряної тривоги подію буде перервано.
Найближче укриття – метро Голосіївська, що знаходиться в 1 хвилині від Довженко-Центру.


Вхід на подію: мінімальний добровільний внесок від 50 гривень. При бажанні можна придбати декілька квитків. Кошти будуть спрямовані на підтримку діяльності Довженко-Центру

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ