ЄГОР ЗАБЄЛОВ (АКОРДЕОН) FEAT “БОГИНЯ”

8 листопада відбудеться концерт найвизначнішого акордеоніста білоруського музичного андеграунду – Єгора Забєлова, який озвучить та представить шедевр китайського психологічного кіно – «БОГИНЯ» (1934) режисера Юнган У.

Розпочнеться виступ о 19:00 на 6-му поверсі Довженко-Центру (м. Голосіївська, вул. Васильківська, 1).

Музикантнаживо озвучить шедевр китайського психологічного кіно – «БОГИНЯ» (1934) режисера Юнган У.

ЄГОР ЗАБЄЛОВ  – либонь, найвідоміший білоруський акордеоніст і композитор.

Входив до складу білоруських музичних проектів «Нагуаль» та Кабаре-бэнд “Серебряная Свадьба”. 2005 року заснував гурт Gurzuf, з яким зіграв у суперфіналі фестивалю-конкурсу GlobalBattleoftheBands в Лондоні (2007). Отримав почесну премію Сєрґєя Курьохіна в галузі сучасного мистецтва в номінації «Етно-механіка» (Санкт-Петербург, 2010).

Зіграв понад 400 концертів на європейських клубних і фестивальних майданчиках: LeGrandSoufflet (Франція), JazzBez (Польща-Україна), B-Sides (Швейцарія), Fusion (Німеччина), Airbag (Бельгія), фестивалях в Австрії та Португалії.

Маючи в бекграунді академічний канон, Єгор Забєлов вільно почувається у джазовій, авангардній та рок-музиці. З 2006 року Забєлов пише музику до спектаклів білоруського театрального режисера АляксєяЛєлявского, які були поставлені в Німеччині, Польщі, Словенії, Білорусі. Має спільні творчі проекти з польською групою LaoChe, французом Домініком Сонік, вокалісткоюRammsteinBobo та її проектом «BoboundHerzfeld». Написав музику до класичних німих стрічок «Голем: як він прийшов у світ» (1920) Пауля Вегенера та Карла Бьозе, «Менільмонтан» (1926) Дімітрія Кірсаноффа.

«Забєлов – висококласний акордеоніст»

Music Review Database (UK)

«БОГИНЯ» (1934) – шедевр китайського психологічного кіно, інспірований європейською соціальною драмою 1920-х, всуціль тримається на неперевершеній грі Жуань Лін‘юй, зірці китайського кіно, котра, як і Віра Холодна, навічно залишилась 25-річною, вкоротивши собі віку. Фільм озвучив білоруський музикант Єгор Забєлов, найвизначніший акордеоніст білоруського музичного андеграунду.

КВИТКИ: https://kiev.karabas.com/ua/yegorzabyelovbayanbilorusfeatboginyakitaj-1934

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ