ГЕНІАЛЬНІ ДИЛЛЕТАНТИ: СУБКУЛЬТУРА 1980Х РОКІВ У НІМЕЧЧИНІ

Виставка представляє зразки сучасного розвитку в мистецтві, кіно, моді та дизайні. Завдяки фільмам з серіями інтерв’ю, відео- та фотоматеріалам, звуковим доріжкам, журналам, плакатам тощо ця виставка являє собою найширшу презентацію німецької субкультури 1980-х рр. XX cт.

Виставка набуває особливого значення, завдяки її тематичному поєднанню з показом розвитку субкультур у мистецькому середовищі 80-х рр. в Україні.

У програмі виставки – подіумна дискусія за участі музиканта Олександра Піпи, кураторки Лесі Заяць, художника Іллі Чичкана. Заплановано покази німецьких і українських стрічок, що відображають культурні тенденції 80х рр. у Німеччині та в Україні. Виставку супроводжує концертна програма за участю українського рок-гурту Traktor і виступ DJ Томаса Майнеке, одного з засновників колективу «Freiwillige Selbstkontrolle» (F.S.K.) та музична програма від Схеми.

Програма заходів:

08.11   19:00 – Відриття вистави “Геніальні ДиЛЛетанти” (Довженко центр, 3й поверх)

20.00 – Рокконцерт @Traktor (Довженко центр, лобі)

29.11   19:00 – Подіумна дискусія за участю Іллі Чичкана, Лесі Заяц, Олександра Піпи (Довженко центр, 3й поверх)

04.12 19:00 –   Показ фільму “Граница на замке” за участю режисера Сергія Лисенка (Довженко центр, 5й поверх)

04.12   19:00 – INTRO Film Festival: “Берлінський фейсконтрольник” (Berlin Bouncer): співорганізатор:  Kyiv Music Film Festival (Будинок кіно)

06.12   19:00 – INTRO Film Festival: INTRO Film Festival: “Beauty and Decay”; співорганізатор: Kyiv Music Film Festival (Будинок кіно)

07.12              DJ-Set with Thomas Meinecke and Ukrainian DJs (open)

08.12   17:00  Показ фільму “Генальні ДиЛЛетанти” (Довженко центр, 5й поверх)

18:00  Експертна розмова з Томасом Майнеке (Довженко центр, 3й поверх або 5й поверх)

11.12   19:00  “Лекція Олександра Клочкова “Deutsch-Ukrainische Freundschaft. Андеграунд 90-х” з фрагментами кліпів та живих виступів того часу” (Довженко центр, 5й поверх)

15.12   Закриття виставки

Goethe-Institut – це культурний центр Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі. Ми сприяємо вивченню німецької мови за кордоном, підтримуємо міжнародну культурну співпрацю, презентуємо суспільно-культурні процеси сучасної Німеччини. Наші культурні та освітні програми сприяють міжкультурному діалогу та уможливлюють культурну співучасть, роблять внесок у розбудову структур громадянського суспільства і та допомагають всесвітній мобільності.

Довженко-Центр – найбільший український кіноархів, що зберігає понад 5000 найменувань ігрових, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів. Є єдиним членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні. Здійснює реставрацію, збереження національних фільмів, особистих архівів кіномитців, музейних фондів, наукові дослідження в галузі кінематографії, дистрибуцію та промоцію українського кіно. Заснував Музей кіно та власне видавництво. На базі Центру також працює перформативна платформа “Сцена 6”, музична лабораторія “Кора”, хореографічний майданчик “Ruban Production ITP”, книгарня “Довженко. книги.кава.кіно” та кафе “ЕТЕР”.

www.dovzhenkocentre.org

www.facebook.com/dovzhenko.centre/

Схема – незалежна культурна організація, що дала поштовх поширенню нової нічної культури в Україні та Європі. Головним напрямом роботи Схема є проведення заходів у різних міських просторах: у гаражному кооперативі та скейт-парку на березі Дніпра, у павільоні кіностудії Довженка, колишніх заводських та фабричних приміщеннях тощо. Організація цих подій передбачає взаємодію музикантів, архітекторів і художників, що робить захід місцем зустрічі та взаємодії різних груп і спільнот прогресивної молоді.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ