Фестиваль цифрового мистецтва «Novembre Numerique»

Novembre Numérique en Ukraine — французько-український фестиваль цифрового мистецтва та віртуальної реальності, організований Французьким інститутом в Україні за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas.

ЦьогорічнийNovembre Numérique – це виставка цифрового мистецтва у форматах віртуальної (VR) та доповненої (AR) реальностей, роботизованої скульптури та відео, а також публічна програма з лекціями та дискусіями. Все – з максимальними комфортом і безпекою для всіх відвідувачів. 

Виставка – 12 об’єктів: 4 французькі та 2 українські VR-роботи, 3 галереї у віртуальній реальності, одна виставка у доповненій реальності від V-Art та 2 роботичні скульптури.

Французька частина експозиції представлена творами-пригодами In-Urbe, Heterotopia, Isle of The Dead, двома роботичними скульптурами відомого французького художника Фаб’єна Зокко (він презентує їх особисто під час фестивалю), а також повноцінною 3D-моделлю Собору Паризької Богоматері від студії Ubisoft (творців ігор Assassin’s Creed).

Значну частину української експозиції складають роботи проекту V-Art — це віртуальні галереї, VR-додатки та платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва. Українським є і VR-досвід Fluence is Time times Flux.

Увага! Санітарний протокол:

  • Ми хочемо, щоб ви якнайменше потраплялти в черги, а це можливо, бо кожна VR-станція здатна прийняти лише одного глядача. Тому на вході на експозиційну частину фестивалю кожному відвідувачу допоможуть скласти індивідуальний маршрут по виставлених роботах.
  • VR-шоломи будуть дезінфікувати після кожного користувача.
  • При вході на фестиваль ви маєте надати
    • або сертифікат про вакцинацію двома дозами вакцини (паперовий чи у додатку «Дія»);
    • або негативний результату тесту на коронавірус, зроблений не більше як за 72 години до події;
    • або, якщо у вас немає ні сертифікату, ні результатів тесту, ви можете зробити миттєвий антиген-тест на Covid-19 на місці за 300 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ