ФІЛЬМ “ОРДЕР НА АРЕШТ” (1926) У СУПРОВОДІ “ВАГОНОВОЖАТІ” НАЖИВО

В рамках Паралельної програми Музею кіно: Виставки ВУФКУ. Lost & Found у Довженко-Центрі відбудеться показ фільму режисера Георгія Тасіна «ОРДЕР НА АРЕШТ» (1926) із живим музичним супроводом гурту «Вагоновожаті».

Цього ж дня глядачі зможуть відвідати Музей кіно: Виставка ВУФКУ. Lost & Found безкоштовно.

Блокбастер «Ордер на арешт» (1926) зафільмував Георгій Тасін — в минулому керівник Ялтинської та Одеської кінофабрик #ВУФКУ, автор першого радянського істерна про життя та боротьбу кримських татар «Алім».

Шпигунські перевтілення, психологічне напруження та романтику революційних комітетів переважує головний лейтмотив – самотнє мовчазне протистояння жінки світові чоловіків і війни. Допит головної героїні став передвісником сцен судового процесу у знаменитому шедеврі німого кіно «Пристрасті Жанни Д’Арк», які Карл Теодор Дреєр зніме через два роки після фільму Тасіна. Стрічка стала першим феміністичним маніфестом у радянському кіно та показала роль жінки в історичних/істеричних процесах громадянських війн.

Саундтрек до фільму створили та виконають наживо музиканти культового гурту ВАГОНОВОЖАТІ у складі Антона Слепакова, Валентина Панюти, Станіслава Іващенка.

“Ордер на арешт” (1925) feat “Вагоновожаті” (live)

Локація: Сцена 6, 6-й поверх Довженко-Центру

10 жовтня о 19:00

Вхід – 150 грн

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ