ФІЛЬМ “ЛЮДИНА З АРАНУ” (1934) ІЗ МУЗИЧНОЮ ІМПРОВІЗАЦІЄЮ НАЖИВО

23 січня о 19:30 у Довженко-Центрі відбудеться спеціальний показ класики світового кінематографа – фільм “Людина з Арану” (1934, Ірландія) видатного режисера, володаря “Оскара” та венеційського “Золотого лева” Роберта Флаерті (США, Канада).

Саундтрек до фільму виконають наживо відомі музикант(к)и Уна Монаган (Північна Ірландія), Алла Загайкевич (Україна) та Сергій Охрімчук (Україна).

Інструментальна імпровізація за мотивами ірландського та українського фольклору в поєднанні з електроакустичними звучанням створить особливий музичний простір на перетині архаїки та авангарду.

«Людина з Арану» (1934) – це новаторське для свого часу поєднання документалістики й ігрового кіно про буденне життя Аранських островів у західній Ірландії, суворих за природними умовами, проте з унікально красивим довкіллям. Роберт Флаерті, «батько» світової документалістики й автор таких славетних фільмів, як «Нанук із Півночі» (1922) та «Моана» (1926), сполучає тут реальність і фікцію, щоби показати рибальське й сільськогосподарське життя острів’ян Арану в епоху до модерну.

Кіноперформанс відбудеться в рамках міжнародної освітньої програми для кінокомпозиторів Envision Sound – міжнародної освітньої програми для композиторів із України та інших країн Східної Європи й Центральної Азії, які бажають розвивати свої уміння в написанні музики для кіно. Це унікальна програма з удосконалення навичок, отримання менторської підтримки й розширення контактів для представників кіно- та музичної індустрії, створена Британською Радою в Україні в партнерстві з Національним центром Олександра Довженка.

Фільм “Людина з Арану” (1934) з імпровізаційним музичним супроводом наживо

23 січня, початок о 19:30

Сцена 6 Довженко-Центру, вул. Васильківська, 1. (ст. м. “Голосіївська”).

Вхід за квитками

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ