ENVISION SOUND @ “МОЛОДІСТЬ. ПРОЛОГ – 47”

22 жовтня о 16:30 в рамках «Молодість. Пролог – 47» відбудеться презентація спільного навчального проекту Довженко-Центру та Британської Ради в Україні «Envision Sound» та оголошено прийом робіт від українських режисерів.

Зустріч відбудеться у залі «Синематека» кінотеатру «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19).

Спікери Envivion Sound:

Карнаух Анна (менеджер мистецької програми Британської Ради в Україні)

Олександр Телюк (провідний кінознавець  Довженко-Центру)

Envision Sound – перша в Україні програма професійного розвитку кінокомпозиторів, яка пройде в Києві 21-27 січня 2018 року.

Запрошуємо українських режисерів до 10 листопада включно подати свої роботи work in progress як матеріал для роботи кінокомпозиторів під час Envision Sound.

Сподіваємось, що програма стане платформою для появи нових колаборацій і після воркшопу з’являться повноцінні спільні проекти.Ми шукаємо чотири майбутні короткометражні фільми, художні або документальні.

Вимоги до матеріалів:

– режисерський трітмент англійською або українською

– трейлер або 2-5 хвилин робочого матеріалу

– інформація про дату завершення виробництва

– коротка інформація про режисера та контакти

Матеріали та додаткові питання, будь ласка, відправляйте на скриньку: centre.dovzhenko@gmail.com

Композитори-учасники тижневого тренінгу використовуватимуть відібраний кіноматеріал для написання нових творів під керівництвом менторів Envision Sound – Майкла Прайса (Велика Британія) та Алли Загайкевич (Україна).

Це унікальна можливість для вдосконалення навичок і розширення контактів для представників кіно- та музичної індустрій.

Майкл Прайс – один із найбільш затребуваних композиторів Великої Британії. Його робота в кіно і телебаченні широко визнана й відзначена такими нагородами, як “Еммі” (2014), Royal Television Society, Music&Sound, і Televisual Bulldog, а також номінацією на BAFTA та двома іншими номінаціями на “Еммі” за визнаний критиками серіал “Шерлок” виробництва BBC, до якого Прайс пише музику разом із Девідом Арнолдом.

Алла Загайкевич – володарка призу Української кіноакадемії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкращий композитор” (квітень 2017, за фільм “Жива ватра”). Авторка саундтреків до фільмів “Мамай” та “Поводир”.

Насичена програма презентацій та практичних майстерень, а також розбір кейсів від професійних композиторів, дискусії, вечірні покази і нетворкінг дадуть учасникам Envision Sound можливість дослідити процес написання музики для кіно.

Під час Envision Sound учасники зможуть ближче познайомитися з Довженко-Центром – провідним українським кіноархівом та сучасним культурним центром. 

Окрім професійної частини Envision Sound у Довженко-Центрі паралельно відбудеться відкрита вечірня програма кінопоказів  в супроводі живої музики. Розклад вечірньої програми буде оголошено у січні 2018.Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/iK1soZcG0Ke5INem1

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ