Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру

Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру

Не проґавте можливість зазирнути в робочі простори кіноархіву: плівкове фільмосховище, кінолабораторію з унікальними машинами й апаратами, автентичні переглядові кімнати, кабінети контролю фільмових матеріалів, де працюють представники професій, унікальних в Україні. 

Реєстрація на екскурсію обов’язкова https://forms.gle/DBnVSfUaRPdqrprbA 

Квитки в касі Довженко-Центру, вартість – 100 грн. 

Довженко-Центр сьогодні є сучасним арт-кластером, унікальною інституцією в системі збереження національної пам’яті та дослідження культурної спадщини. Заснований в 1994 році на базі Київської кінокопіювальної фабрики, історія котрої сягає 1947 року, нині Довженко-Центр — сучасний кіноархів, де досі друкується плівка та зберігається близько 6000 стрічок, класика українського та світового кіно. Головний корпус Центру, побудований 1990 року, є одним з цікавих прикладів архітектури пізньорадянського модернізму. 

УВАГА!

Обов’язковою є наявність захисної маски, та скринінг температури перед початком екскурсії.У випадку наявності ознак захворювання, організатори ексскурсії залишають за собою право відмовити в участі в екскурсії та, за бажанням відвідувача, забронювати іншу дату.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ