Дніпро: Українська нова хвиля. Обережно крихке

«Прифронтові географії» — цикл подій Dnipro Center for Contemporary Culture, що через досвід колективного перегляду та обговорення фільмів спробують осмислити питання нової спільності та емоційної зрілості в часи війни. Програма створена у співпраці з Довженко-Центром, а її кураторами стали кінознавці Альона Пензій та Олександр Телюк.

«Прифронтові географії» побудовано навколо трьох наскрізних тем, кожна з яких набула нової актуальності після 24 лютого 2022 року: нове географічне мислення, пост- та деколоніальні наративи, феноменологія страху та її екранні жанрові виміри. Окремими спеціальними подіями програма пропонує свіжий погляд на новітнє українське кіно.

17 листопада о 18:00 ми покажемо добірку короткометражних фільмів «Українська нова хвиля: Обережно крихке!».

«Українська Нова Хвиля» — це щорічний кіноальманах Довженко-Центру, який презентує найкращі короткометражні кінороботи молодих українських режисерів. В цьогорічній добірці «Обережно крихке» зібрані щемкі історії про дорослішання, стосунки, пошуки себе та реальність, яка змінюється на наших очах.

Це історії про тут і зараз, або про минуле, в якому можна відшукати паралелі з сьогоденням. Це історії про настрої й тенденції, а подекуди тривожні передчуття в українському суспільстві та кіно останніх років. Про щось справді крихке, що може бути зруйноване одним незграбним рухом чи однією помилкою.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ