Дніпро: Кінопоказ «Штепсель одружує Тарапуньку»

Новий цикл кінопоказів «Майбуття» від куратор/ок Альони Пензій та Олександра Телюка в Dnipro Centre for Contemporary Culture спробує долучитися до розмови про українське майбутнє.

Програма буде побудована таким чином, щоб глядачі на прикладі фільмів не лише розглядали кейси ймовірних майбутніх проблем, але й знайомилися з можливими шляхами вирішення.

Чи можна побудувати справедливі сучасні міста на місці руїн? Як жити з незагоєними психологічними та фізичними травмами? Що робити з екоцидом, принесеним в Україну військами рф? Якою має бути нова оптика щодо (до)радянської культурної спадщини? Про все це та не тільки поговоримо під час кінопоказів.

Другий показ програми «Майбуття» – «Штепсель одружує Тарапуньку» (1957) Юхима Березіна та Юрія Тимошенка.

Напівавтобіографічна історія пригоди двох фронтових друзів, які шукають творчого вираження та особистого щастя. За сюжетом фільму Тарапунька познайомився з Галею під час війни. Проте через сором’язливість юнак так і не зміг порозумітися з дівчиною.

Війна закінчилася, Тарапунька працює в Києві регулювальником, а його приятель Штепсель — в театрі технічним працівником. Саме туди для виступу приїздить Галя зі своєю односелицею. Так шляхи героїв перетинаються знову. Тарапунька, хоче зізнатися у своєму коханні до Галі, але тепер йому заважає низка кумедних випадковостей. Тоді влаштувати одруження друга береться Штепсель.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ