Ордер на арешт

Дніпро: Кінопоказ «Ордер на арешт» у супроводі ВГНВЖ

В рамках благодійних музичних подій, які проходять в тимчасовому соціальному хабі Центру сучасної культури у Дніпрі, цього разу відбудеться аудіовізуальний перформанс – показ німого фільму «Ордер на арешт» із живим музичним супроводом гурту «ВГНВЖ».

«Ордер на арешт» — це фільм Георгія Тасіна, керівника Ялтинської та Одеської кінофабрики ВУФКУ, автора першого радянського істерна про життя та боротьбу кримських татар «Алім».

Лейтмотивом стрічки стає самотнє мовчазне протистояння жінки світові чоловіків і війни. І все це на фоні шпигунських перевтілень та романтики революційних комітетів. «Ордер на арешт» став першим феміністичним маніфестом у радянському кіно та показав роль жінки під час війни.

Саундтрек до фільму створили та виконають наживо музиканти гурту «ВГНВЖ». Ця програма виконується дуже рідко: минулого разу «ВГНВЖ» показували її рік тому в Херсоні.

«Цей фільм залишається актуальним і зараз, а рекурсія на наші сучасні реалії показує невтішні аналогії з теперішнім часом. Цим показом ми хочемо підтримати «Довженко-Центр», який вперто збираються знищити державні органи влади. Боротьба триває і ніхто не збирається здаватись», — додають музиканти.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ