Дітям: Стратегії візуального мислення

Розвивальна програма “Стратегії візуального мислення” (Visual Thinking Strategies) народилася в Америці, у славетному Музеї сучасного мистецтва, відомому як МоМА. Її автори – мистецтвознавець Філіп Єнавайн і психолог Абігайль Хаузен. Вони поєднали практичний досвід з науковою теорією і виробили стратегії – певні правила і алгоритми, які людина застосовує, щоб розуміти твори візуального мистецтва.

Головний мистецтвознавець Довженко-Центру Марина Скирда адаптувала американський досвід до українських музеїв і вже понад 30 років вчить дітей розуміти та відчувати мистецтво. В Музеї кіно Марина вдалася до сміливого експерименту і поєднала споглядання картин з переглядом фрагментів кіно.

Тож Музей кіно продовжує заняття за трирічною розвивальною програмою «Стратегії візуального мислення» для дітей 6-8 років. Заняття проходять раз на місяць, у суботу, о 12:00.

На занятті діти зосередяться лише на трьох зображеннях – неквапливо подумають, знайдуть слова, щоб описати свої враження і поділитись ними. Діти будуть вчитися обґрунтовувати свою думку та дослухатися до міркувань інших.

Для реєстрації на заняття, напишіть листа на скриньку:

museum@dovzhenkocentre.org

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ