BRASSOLOGY JAZZ PROJECT НА СЦЕНІ ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА
Національний центр Олександра Довженка (вул. Васильківська, 1, ст.м. Голосіївська)
27 вересня Національний центр Олександра Довженка та посольство США в Україні представляють єдиний київський концерт проекту BRASSOLOGY легендарних джазових віртуозів-імпровізаторів Дерека Брауна (США, саксофон), Аркадія Шилклопера (Німеччина, валторна) та Джона Сасса (США, туба).
Дерек Браун (Derek Brown) – американський саксофоніст-новатор із Чикаго, творець саксофонної бітбокс-техніки, популярний YouTube-блогер і ендорсер провідних саксофон-брендів. Поєднавши у власному сміливому стилі десятки класичних саксофонних технік із інноваціями, на кшталт стукання по саксофону кільцями, вокалізації, розміщення сторонніх предметів у розтрубі, Дерек Браун здобув популярність серед поціновувачів саксофонної музики в усьому світі.
Аркадій Шилклопер (Arkady Shilkloper) – один з найкращих світових валторністів, а на альпійському розі він імпровізує з таким захватом, ніби цей інструмент найджазовіший з усіх. Шилклопера вважають музикантом, що зумів змінити погляд на інструменти, яким в оркестрах віддають другорядні допоміжні партії. До BRASSOLOGY Шилклопер в різний час був учасником численних музичних проектів, в тому числі Moscow Art Trio, Pago Libre, Mauve тощо.
Джон Сасс (Jon Sass) – екстраординарний американський тубіст, який видобуває з цього доволі неповороткого інструменту легкі сольні партії. Музикант-віртуоз однаково вільно почувається у всіх музичних стилях: від джазу до класики, від блюзу до року. Два музиканти-імпровізатори познайомилися в Vienna Art Orchestra. Разом вони створили свого роду Big Band в міні форматі або Marching Band в сучасному переломленні.
В рамках BRASSOLOGY Шилклопер і Сасс доведуть, що валторна і труба – інструменти, які створені одне для одного, і коли вони разом, то виходить насичена, хвилююча, натхненна музика. «Все, що вони видобувають зі своїх інструментів – м’які мелодії і тягучі groove-лінії, особливі ефекти і звуки – це по-справжньому захоплює дух», – охарактеризував їх музику відомий німецький радіожурналіст Одило Клауснитцер (Odilo Clausnitzer).
Концерт почнеться о 20:00
на 5 поверсі Національного центру Олександра Довженка (вул. Васильківська, 1, ст.м. Голосіївська).
Вартість квитків: 180-300 грн.
Партнер проекту – Посольство США в Україні.
Національний центр Олександра Довженка – державний кіноархів художніх фільмів, що зберігає більш ніж 4 600 найменувань кінотворів. Є єдиним Асоційованим членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні.