БЛАГОДІЙНИЙ ПОКАЗ ДІАФІЛЬМУ ДЛЯ ДІТЕЙ З БОГДАНОМ БЕНЮКОМ

В неділю, 20 грудня о 14:00 Центр Довженка запрошує юних глядачів познайомитись із пригодницьким діафільмом Анатолія Василенка «SOS, SOS, SOS, нас атакують пірати!», який спеціально для них (або навіть разом із ними) прочитає відомий український актор Богдан Бенюк.

Двоє кмітливих школярів Сашко і Мишко знаходять в акулячому череві пляшку з листом – проханням допомогти команді корабля «Добрий дракон». Юні сміливці придумують план, як запобігти нещастю. Машина часу переносить Сашка туди, де пірати чатують і наводять жах на мореплавців. Мишко із вірним псом Бубликом з нетерпінням чекають на повернення друга.

Якщо ви тримали в руках журнал «Перець», то одразу впізнаєте характерний художній почерк Анатолія Василенка. Мало хто знає, що один із найбільш талановитих і плідних українських карикатуристів й ілюстраторів багато своїх робіт намалював очеретяною паличкою. «Перченя», «Барвінок», «Малятко», «Веселі картинки» – далеко неповний перелік видань, де друкувалися малюнки Анатолія Василенка. Він одним із перших відкрив для українського читача жанр коміксу. В діафільмі «SOS, SOS, SOS, нас атакують пірати!» він виступив не тільки як художник, але також як автор тексту.

Дорослі пам’ятають із власного дитинства, як заворожували спроектовані на стіну картинки, як кожен наввипередки хотів першим прочитати текст. Познайомте своїх дітей із цим повільним, але захоплюючим мистецтвом діафільму!

Захід відбудеться в рамках Благодійного ярмарку на підтримку Оксани Олійник, де ви зможете придбати подарунки для рідних і друзів, а гроші підуть їй на лікування від непростої хвороби.

Plivka, Васильківська, 1 (метро Голосіївська), 3-й поверх

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ