АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ КОМПОЗИТОРКИ АЛЛИ ЗАГАЙКЕВИЧ В МУЗЕЇ КІНО

Володарка “Золотої Дзиґи”, композиторка Алла Загайкевич проведе авторську екскурсію в Музей кіно: Виставка ВУФКУ. Lost & Found та розповість про роль звуку в кінематографі. Алла Загайкевич – авторка двох аудіоінсталяцій на виставці – “Кіра Кіраліна” та “Звільнення звуку”. Виставка реалізована за підтримки Український культурний фонд.

Alla Zagaykevych – відома українська композиторка, засновниця студії електроакустичної музики в Національній музичній академії України, кураторка міжнародних проектів електроакустичної музики “Електроакустика”, менторка міжнародної навчальної програми для композиторів “Envision Sound”, організованої Довженко-Центром спільно з British Council Ukraine. Композиторка працює у жанрах симфонічної, камерної, електроакустичної музики, камерної опери та сучасному медіа-мистецтві. Освіту отримала в Київській консерваторії та Паризькому інституті IRCAM (Центр Помпіду).

Реєстрація: https://forms.gle/o7zFPt1gMqw7DFW2A, або за телефоном: +38(093)013 22 98

Тривалість – 1,5 години

Вартість екскурсійного квитка:

повний – 100 грн.

школярі від 11 років, студенти, пенсіонери – 60 грн.

діти до 10 років, інваліди 1 і 2 групи, учасники бойових дій – 25 грн.

Кількість місць обмежена.

Місце проведення – 1-й та 5-й поверх, експозиція Музею кіно: Виставки ВУФКУ. Lost & Found.

Після екскурсії на відвідувачів чекає лекція українського композитора, дослідника, художника ОЛЕКСІЯ РЕТИНСЬКОГО з Відня на тему: «“Симфонія Донбасу” Дзиґи Вертова. Морфологія шуму».

Завершимо суботній день кінопоказом першого українського звукового фільму «Ентузіязм (Симфонія Донбасу)» (1930) режисера ДЗИҐИ ВЕРТОВА.

Лекція Олексія Ретинського / Фільм “Ентузіязм” Дзиги Вертова.

Вхід – за квитком на виставку.

Реєстрація: https://forms.gle/J63zUN4Q9iGFzSvy9

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ