dzi-a-vertov-v-zolyats-.jpg

ДЗИҐА ВЕРТОВ В ІЗОЛЯЦІЇ

10 грудня, в останній день виставки “П’ять робіт у контексті. Варшава, Київ, Тбілісі, Кишинів, Мінськ” у фонді ІЗОЛЯЦІЯ відбудеться заключна кураторська екскурсія та лекція-перформанс за мотивами фільму “Ентузіязм” від учасників виставки GrupaBudapeszt (Польща) зі вступним словом від кінознавчині Довженко-Центру Анни Онуфрієнко. 

Зокрема, у вступі йтиметься про методологію Дзиґи Вертова і його манеру працювати з камерою. 

О 16:00 GrupaBudapeszt презентує лекцію-перформанс за мотивами своєї роботи “Ентузіазм”. Перформанс тривалістю близько 30 хвилин розкриє ідею статистичного кіно Дзиґи Вертова. Творці римейку “Ентузіазму” виймуть свій фільм із екрану та виконають наукові виноски наживо. Автори пояснять, чому 21 століття потребує нової версії “Ентузіазму”, і чому ця версія повинна бути надрукована на 3D-принтері. 

Виставка «П’ять робіт у контексті. Варшава, Київ, Тбілісі, Кишинів, Мінськ»  є кульмінацією міжнародного проекту BLUE BOX. Загальні місця та сучасні мистецькі практики, реалізованого п’ятьма арт-інституціями з Польщі, України, Грузії, Молдови та Білорусі. На виставці представлено site-specific роботи провідних сучасних митців Польщі та Нідерландів, створені у Варшаві, Києві, Тбілісі, Кишиніві та Мінську у співпраці з місцевими кураторами. Переносячи художні роботи з контексту, в якому вони були створені, у київський простір IZONE, митці досліджують проблеми актуальності та значення site-specific практик сьогодні. 

Подія відбудеться за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх. 

Початок заходу о 14:00