dva-dn-na-festival-v-dkrita-n-ch-u-ki-v-.jpg

“ДВА ДНІ” НА ФЕСТИВАЛІ “ВІДКРИТА НІЧ” У КИЄВІ

24 червня на відкритті ювілейного кінофестивалю “Відкрита ніч. Дубль 20” Довженко-Центр покаже німу українську класику – фільм “Два Дні” (1927) Георгія Стабового, який наживо озвучить Dj U-Ra. 

24 червня, 19:00

Місце: Арт-причал (Київ, Гаванський міст)

ВХІД – ВІЛЬНИЙ.

“Два дні” (1927)

Режисер – Георгій Стабовий

Автор сценарію – Соломон Лазурін

Ролі виконують: Іван Замичковський, Сергій Мінін

“Два дні” – перша українська стрічка, яка потрапила в комерційний прокат США і користувалася незмінним успіхом довгі місяці. Камерна психологічна драма Георгія Стабового визнана одним з найзначніших шедеврів українського німого кінематографу, що посприяли його переходу до реалізму. У фільмі переконливо, в тонких психологічних деталях показане духовне прозріння старої людини – панського слуги Антона, який під впливом кривавих подій двох днів у своєму житті зрозумів, на чиєму боці правда, і став до лав борців за свободу. Його син Андрій загинув, виданий малим паничем білогвардійцям, які захопили будинок. Поступово зріє рішення за все помститися. Спаливши будинок і взявши рушницю, старий слуга йде звідти назавжди.

Головну роль у стрічці виконав актор Одеського театру Держдрами (нині – Український драматичний театр) Іван Замичковський, філігранну, психологічно нюансовану гру якого західні критики ставили в один ряд з грою Еміля Яннінгса в шедеврі Фрідріха Вільгельма Мурнау “Остання людина”.

Dj U-Ra – відомий київський діджей, радіо-продюсер, промоутер крупних музичних фестивалів, арт-директор низки відомих київських нічних клубів (зокрема, Barsky та CrystalHall). Dj U-Ra також є засновником та головним редактором журналу Djmag та організатором грандіозного рейву Godskitchen. Грає музику у власному лаунж-стилі FUNKFUSION.

Почав свою кар’єру в легендарному київському нічному клубі ULTRA, після якого були резидентство в клубах Magma, Avalon та Disco Pride Party, PANORAMA. 2006 року привозить в столицю легендарного трансового діджея і продюсера ATB, займається організацією концерту церемонії Ukrainian Dance Music Awards. В 2009 року DJ U-Ra відкриває власний клубний проект Adrenaline Dance Zone у рамках фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

В саунд-треку до “Двох днів” Dj U-Ra експериментує з класичним звучанням, створюючи могутні оркестрові партії, що лише подекуди супроводжуються вторгненням електронного саунду.

У 2017 році ювілейний фестиваль “Відкрита ніч. Дубль 20” пройде у ніч з 24-го на 25-те червня. Основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази та трансляції пройдуть по більше ніж 70-ти локаціях по Україні та за кордоном. 

“Відкрита ніч” – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 20 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року. Цього року фестиваль “Відкрита ніч” проходить під девізом: “Ми. Для нас. Про себе.”