dovzhenko-tsentr-pokazhe-suchasne-ukra-nske-k-no-dlya-d-tey-v-bukovel-.jpg

ДОВЖЕНКО-ЦЕНТР ПОКАЖЕ СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО ДЛЯ ДІТЕЙ В БУКОВЕЛІ

З 1 по 5 серпня 2016 року у Дитячому таборі “Артек-Буковель” проходить 1-й фестиваль дитячого кіно “ФільмФестБук”. В рамках заходу діти побачать три сучасні українські фільми з архіву Національного центру Олександра Довженка: “Іван Сила” (2013) Віктора Андрієнка, “Трубач”(2014) Анатолія Матешко та пластиліновий мультсеріал “Моя Країна – Україна2 (2014).

Крім того, фільмову програму “ФільмФестБуку2 доповнять стрічки з програми фестивалю “Чілдрен Кінофест2. Також до фестивалю долучаться актори Анастасія Зюркалова, Поліна Тарасенко, Аліса Лукшина, Леонід Шевченко, Даміан Уль (Польща) та Аня Ткач – перможниця проекту “Голос Країни. Діти”.

“Мною запропоновано не стелити ніяких червоних килимків, “зірок” запрошувати не дорослих, а дітей. Тобто, тих юних акторів, що знімалися в кіно. Вони можуть на рівних поспілкуватись з глядачами-дітьми, можуть розповісти, як кіно змінило їх життя. А ще, ці юні таланти проведуть майстер-класи, зустрічі та представлять свої фільми”, – прокоментувала організатор фестивалю Римма Зюбіна.