Довженко-Центр-на-МКФ-Молодість

ДОВЖЕНКО-ЦЕНТР НА МКФ МОЛОДІСТЬ

Цьогоріч Національний центр Олександра Довженка виступає партнером МКФ “Молодість”.

В рамках 42-го Міжнародного кінофестивалю МОЛОДІСТЬ Довженко-центр презентує два великих проекти: фільм-відкриття фестивалю – авантюрно-пригодницьку комедію Миколи Шпиковського “Шкурник” (1929) в супроводі симфонічного оркестру та показ реставрованої версії фільму Віктора Івченка “Гадюка” (1965) в рамках ретроспективи “Віктор Івченко: століття”.

20 жовтня о 17.30 в Національній Опері України 42-й Міжнародний кінофестиваль “Молодість” відкриється показом реставрованої версії фільму “Шкурник” в супроводі симфонічного оркестру “Київ-Класик” під керівництвом диригента Германа Макаренка. Автор нової музики до фільму – український композитор В’ячеслав Назаров.

Показ “Гадюки” (1965) – одного з вершинних творів видатного режисера Віктора Івченка, відбудеться в рамках ретроспективи “Віктор Івченко: століття” МКФ “Молодість” 24 жовтня о 15.15 (Синя зала кінотеатру “Київ”).

Фільм було створено за мотивами однойменної повісті Олексія Толстого. Він вийшов у прокат в листопаді 1965 року, а в 1966 його подивилося понад 34  млн. глядачів в усьому СРСР (7-е місце серед лідерів прокату 1966 року).

У 2012 році в рамках програми реставрації українського кінонадбання, фінансованої Державним агентством України з питань кіно, фільм “Гадюка” було відреставровано на базі Національного центру Олександра Довженка в розширенні 2К.

Довженко-центр також є партнером Міжнародного ринку ко-продукції МКФ “Молодість” – Boat Meeting, який проводиться вже вчетверте. Для участі у Boat Meeting відібрано 8 проектів з усього світу, які будуть представлені професійній аудиторії досвідчених кінопродюсерів, дистриб’юторів та фінансистів. В рамках Boat Meeting 25 жовтня також відбудеться пітчинг кінопроектів.

Заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко ввійшов до складу журі національного конкурсу короткометражних фільмів “Молодості”.

МКФ “Молодість” відбудеться у Києві 20-28 жовтня, програму фестивалю сформують понад 300 фільмів, 60 з яких є українськими.