Довженко-Центр на Книжковому Арсеналі 2023

Мистецький Арсенал оголосив дати 11-ого Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Цьогоріч він триватиме з вечора 22 червня (офіційне відкриття) до 25 червня.

Принципова структура Книжкового Арсеналу залишається незмінною для наших відвідувачів і складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями. Книжковий Арсенал відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб: з огляду на дуже нерівні умови існування та роботи учасників видавничого ринку внаслідок війни, неможливість організації їх гідного рівноцінного представлення у форматі індивідуальних стендів та ризикованість з точки зору безпекових вимог, операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні.

Окрім цього, оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр в рамках міжінституційного партнерства з Мистецьким арсеналом.

Книжковий Арсенал традиційно приділить особливу увагу секції «Воєнна література». У просторі ярмарку буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

Детальний анонс Книжкового арсеналу читайте на сайті.