dn-ukra-nskogo-k-no-v-zra-l-.jpg

ДНІ УКРАЇНСЬКОГО КІНО В ІЗРАЇЛІ

Дні українського кіно в Ізраїлі відбудуться з 5 травня в Синематеках трьох міст – Тель-Авіва, Єрусалима і Хайфи. Вперше в Ізраїлі буде представлена ретроспектива знаменитої української трилогії Олександра Довженка, а також новітні кіно-хіти сучасних режисерів, в числі яких Олесь Санін, Сергій Мокрицький, Єва Нейман, Дмитро Мойсеєв, Олександр Балагура та Валентин Васянович.

На відкритті фестивалю 5 травня в Тель-Авіві буде продемонстровано світовий кіно-шедевр – фільм “Земля” (Earth) Олександра Довженка з новим саундтреком, створеним театрально-музичним колективом “ДахаБраха” (DakhaBrakha). Два інші фільми трилогії, “Арсенал” (Arsenal) і “Звенигора” (Zvenyhora), будуть показані в нещодавно відреставрованих Національним центром Олександра Довженка версіях і переозвучені за участю сучасних музикантів.

У числі великих масових кінокартин, які увійшли до програми фестивалю, відзначимо дві історичні епопеї, засновані на реальних подіях, – “Незламна” (Unbreakable) Сергія Мокрицького і “Поводир” (The Guide) Олеся Саніна. Також будуть показані камерна комедійна драма Валентина Васяновича “Креденс” (Kredens), арт-хаусна мелодрама молодого київського режисера Дмитра Моїсеєва “Такі гарні люди” (Such Beautiful People) і документально-ігровий фільм, розкішний візуальний атракціон українського режисера Олександра Балагури “Час життя об’єкта в кадрі “(Life Span Of The Object In Frame). Спеціальною подією закриття фестивалю стане прем’єра фільму “Пісня пісень” (Song of Songs) Єви Нейман за творами Шолом Алейхема.

Fb-подія з детальною інформацією та розкладом показів: https://www.facebook.com/events/1703175319938002/

Дні українського кіно в Ізраїлі організовані Державним агентством України з питань кіно, Посольством України в Ізраїлі, Синематекою Тель-Авіву, Синематекою Єрусалиму, Синематекою Хайфи і Кіно-проектом “Museon” (Тель-Авів) за підтримки Національного центру Олександра Довженка (Київ). Офіційний перевізник фестивалю – Міжнародні Авіалінії України.