b-bl-otechniy-fond-tsentru-dovzhenka-scaled.jpg

БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД ЦЕНТРУ ДОВЖЕНКА

Центр Довженка оприлюднює перелік свого бібліотечного фонду та запрошує дослідників та дослідниць українського кіно використовувати цю базу кінематографічних видань у своїй роботі.

Національний центр Олександра Довженка зберігає в своїх архівах не лише кілька тисяч ігрових та документальних фільмів, але і велику кількість експонатів пов’язаних з історією українського кіно.

Одним із фондів нашого архіву є бібліотечний, в якому містить понад дві тисячі найменувань книг з історії українського та радянського кіно, періодичних видань про кіно та культуру, каталогів і брошур кінофестивалів тощо.

Переглянути та завантажити Каталог бібліотечного фонду Центру Довженка в форматі .pdf можна за цим посиланням: http://www.dovzhenkocentre.org/storage/downloads/biblio_fund_dc.pdf

В майбутньому планується створення зручної електронної бази цього та інших фондів Центру Довженка. А вже найближчим часом заплановано поповнення бібліотечного фонду Центру Довженка новими сучасними виданнями, про що ми окремо проінформуємо вас на нашому сайті.

Дослідники та дослідниці українського кіно, які бажають скористатися бібліотечним фондом Центру Довженка, можуть записуватися на відвідини Центру за імейлом: info.dc@dovzhenkocentre.org або за телефоном (044) 201 65 74 (звертатися в науково-програмний відділ).