artist-talk-z-benua-lashambrom.jpg

ARTIST TALK З БЕНУА ЛАШАМБРОМ

26 вересня о 19:00 в Довженко-Центрі відбудеться artist talk з канадським перформером та хореографом Бенуа Лашамбром.

Бенуа Лашамбр розвиваючись у сфері танцю з початку 1970-х років, у 1985 році,відкриває для себе release-based техніки (кінестетичний підхід до руху та імпровізації), щоспричинило кардинальну зміну його хореографічного стилю. У пошуках справжності таавтентичності жесту, він присвятив себе дослідженню підходів до руху та “джерел початкуруху”.

Розроблений ним авторський, доволі радикальний підхід, базується на пробудженніпочуттів та активації уяви, трансформуванні свого “уявного тіла” для розширення межсталого поняття себе, у поєднанні з аналізом жесту, у реальному часі, в контексті живогосередовища.

Бенуа Лашамбр, окрім своєї роботи хореографа та танцівника, отримав високуступінь визнання викладача через свої відомі семінари та заняття, які він проводить по всьому світу вже більше 20 років. У 1996 році Benoît Lachambre заснував свою власну компанію “Par B.L.eux” у Монреалі.

Бенуа Лашамбр – один з найвидатніших художників / хореографів свого покоління: він створив 15 творів з часу заснування “Par BLeux”, брав участь у більш ніж 20 інших роботах і був хореографом 25 робіт на замовлення. Наприклад: “Я є пам’ять”; (соло для Louise Lecavalier у 2006 році) та “Voice”, який він створив для Cullberg Ballet у Стокгольмі в 2009 році. У березні 2013 року він також створив “Високі каблучки” хореографію за замовленням Cullberg Ballet. У 2013 році Benoît Lachambre отримав гран-прі танцю у Монреалі за роботу “Snakeskins”; (“Шкіра змії”). У 2014 році він отримав премію Найкраща хореографія від Ради Мистецтв та Літератури Квебеку (Conseil des arts and des lettres du Québec), за “Prisms” (“Призми” )робота, що з’явилась за підтримки Montréal Danse).

Він продовжує працювати над проектом “That choreographs us”. Цього року відбулись дві подібні події у DOCH (Берлін) в березні, а також у квітні, для збору коштів до 20-річчя його компанії Par B.L.eux. Також його нову роботу – “Lifeguard” було представлено нещодавно на Монреальському фестивалі Trans-Amériques 2017.

Artist talk буде проходити в рамках 4-денного інтенсиву “Тіло,взаємозв’язки та виміри сприйняття” /https://www.facebook.com/events/191679764697807

Мова зустрічі англійська з перекладом на українську.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією:

https://goo.gl/forms/qlDsCauzMBkEHw3q2

Організатор Ruban Production ITP у співпраці із Par B.L.eux за підтримки Національного Центру Олександра Довженка