alloy-orchestra-u-n-ch-avangardu-mistetskiy-arsenal.jpg

ALLOY ORCHESTRA У “НІЧ АВАНГАРДУ” @ МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

26 червня о 20.00 в рамках виставкового проекту СЦЕНА УКРАЇНСЬКОГО АВАНГАРДУ та НОЧІ АВАНГАРДУ – відбудеться показ фільму “Той, хто отримує ляпаси” (1924) у музичному супроводі всесвітньовідомого гурту ALLOY ORCHESTRA (США). 

В Києві ALLOY ORCHESTRA представить свою останню роботу, новий саундтрек до класичного американського фільму 1924 року “Той, хто отримує ляпаси”. Фільм знято за мотивами однойменної п’єси Леоніда Андрєєва. Це був перший фільм, який почали знімати після об’єднання студій Семюела Голдвіна і Луїса Майєра. 

Показ відбудеться за сприяння Міжнародного фестивалю німого кіно і сучасної музики “НІМІ НОЧІ” та за підтримки Посольства США в Україні. 

Одразу після НОЧІ АВАНГАРДУ Києві ALLOY ORCHESTRA в рамках Міжнародного фестивалю німого кіно і сучасної  музики “НІМІ НОЧІ” в Одесі зіграють музичний супровід для фільму “Останній наказ” (1925).

ALLOY ORCHESTRA – це один із найбільш відомих в світі і найцікавіших музичних гуртів, що створює та виконує музику до класичних німих фільмів майже 25 років. Співпрацюючи з такими авторитетними кіноархівами як George Eastman House та British Film Institute, AlloyOrchestra виступає на найбільших театральних сценах та найавторитетніших кінофестивалях німого кіно: Telluride Film Festival, Giornate del cinema muto, San Francisco Silent Film Festival. AlloyOrchestra створили музичний супровід до десятків німих кіношедеврів, серед яких “Генерал” (1926), “Привид опери” (1925), “Носферату” (1922), “Вітер” (1927), “Метрополіс” (1926), в тому числі й українських – “Людина з кіноапаратом” (1929) Дзиги Вертова та “Земля2 (1930) Олександра Довженка. 

Під час проведення НОЧІ АВАНГАРДУ відбудеться благодійна акція зі збору коштів для надання допомоги дітям переселенців зі Сходу України

НКММК “Мистецький Арсенал” та Благодійний фонд “Мистецький Арсенал” взялися допомогти Ініціативній групі волонтерів “Київ-Схід-Діти”, яка займається організацією дозвілля та соціальною адаптацією дітей переселенців зі Сходу України. 

Благодійні внески, зібрані під час НОЧІ АВАНГАРДУ, акумулює Благодійний фонд “Мистецький Арсенал”. Усі, хто бажає долучитися до надання допомоги, можуть перерахувати благодійні внески на рахунок БФ “Мистецький Арсенал”.

Вхід: 

Початок о 20.00.

Загальна вартість вхідного квитка – 50 грн.* 

*50% від вартості кожного вхідного квитка буде спрямовано на благодійну допомогу дітям-переселенцям.

На території Мистецького Арсеналу Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» встановить скриньки для добровільних благодійних внесків. Благодійна акція в рамках заходу є добровільною.