СЦЕНА 6: Кінопоказ «День українського добровольця». Q&A з Володимиром Тихим

«День українського добровольця» – документальний фільм, знятий на початку повномасштабгного вторгнення Російської Федерації. У картині представлена доба з життя поп-співачки, відеоінженера, історика, реставраторки, вченого-полярника та пенсіонерки. Всі вони були змушені радикально змінити своє життя.

Дія, як і зйомки, фільму розгортається в Україні протягом одного дня – 14 березня 2022 року. За кілька тижнів інтенсивні бойові дії сюрреалістично змішали місця і людей, утворили постапокаліптичний вимір з новими якостями та ролями. Тисячі киян перебралися жити до метро. Раніше спокійні передмістя столиці стали зоною нищівних боїв та мародерства з боку російських окупантів. Люди перестали ділити дні на вихідні й робочі, їх стали нумерувати від дати повномасштабного вторгнення росіян в Україну.

«День українського добровольця» – перший в історії незалежної України фільм, придбаний британською телерадіокомпанією «Бі-Бі-Сі». Прем’єра стрічки відбулася у прайм-тайм. Фільм також був відзначений на кінофестивалях у Шефілді, Варшаві та Kharkiv MeetDocs.

Дякуємо Володимиру Тихому за можливість показати стрічку у стінах Довженко-Центру.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В ПОКАЗІ