Укразія

Режисер:

Петро Чардинін

У ролях:

Микола Салтиков, Дар’я Зеркалова , Микола Панов, Іван Капралов, Матвій Ляров, Павло Гєров, С.Невєров, Костянтин Ігнатьєв, Юрій Чернишов, Васілій Коврігін, Георгій Спранце , Леонід Хазанов, Амвросій Бучма, Олександр Мальський, Теодор Брайнін, Леонід Чембарський, Іван Горський, О.Мерлатті, Віктор/Василь/ Вікторов, Дмитро Ердман, П.Матвієнко

Країна:

УРСР

Студія:

ВУФКУ

Рік:

1925

Хронометраж:

70 хв

Жанр:

Детектив

Дія фільму розгортається в Одесі у 1920 році, зайнятій денікінськими військами. Білогвардійська контррозвідка провадить безрезультатні пошуки большевицького агента «7+2», про якого відомо, що він переховується в Одесі.

Пошуками керує офіцер Енгер, який користується повною довірою денікінців. Карколомні перегони, катастрофи, вбивства ще більше заплутують слід агента. Й лише з приходом більшовиків стає зрозуміло, хто саме ховався за прізвиськом «7+2».

Перший український пригодницький детектив. Знятий у двох серіях і двадцяти частинах, фільм, загальною тривалістю 209 хвилин, був дуже популярний в Україні.

Фільм представили на Міжнародній виставці декоративного та сучасного індустріального мистецтва (Art Deco) 1925 року, де золотими медалями були нагороджені – в майбутньому видатний оператор Данило Демуцький за серію фоторобіт та художник-оформлювач Вадим Меллер за сценографію вистави театру “Березіль”. 

ПОДІБНЕ
distributor-catalog-img

Октябрюхов і Декабрюхов

distributor-catalog-img

Нічний візник