Пригоди Перця

Режисер:

Ірина Гурвич, Іполит Лазарчук

Країна:

Українська РСР

Студія:

Київнаукфільм

Рік:

1961

Назва мовою оригіналу:

Приключения Перца

Мова:

рос.

Хронометраж:

20 хв 24 сек

Жанр:

анімація

Доступні формати: DPX, FHD
Пригоди Перця. Коротун, головний персонаж сатиричного журналу «Перець», що головою схожою на гостру перчину, отримує скаргу від лісових звірів. Взявши в супутники свого вірного спанієля він одразу вирушає на допомогу в боротьбі з керівниками місцевого заводу, що забруднюють природу та полюють на ні в чому не повинних звіряток. 
Екологічний трилер «Пригоди Перця», що й по сьогодні не втрачає актуальності, став першим анімаційним фільмом нового Творчого об'єднання художньої мультиплікації при Київнаукфільмі. 
Твір було створено за мотивами сюжетів популярного свого часу журналу «Перець».
Двадцятихвилинний мультфільм готували майже два роки непересічні кінематографісти. Авторами фільму стали без перебільшення піонери української анімації Ірина Гурвич та Іполит Лазарчук. Зокрема останній був режисером постановником мультфільму «Тук-Тук та його приятель Жук» (1935) — мультфільму, від якого історики кіно ведуть відлік української анімації. Музику до фільму пише легендарний Оскар Сандлер, композитор, який серед іншого, активно співпрацював з естрадним дуетом Тарапуньки та Штепселя.  Понад те, на непростих зйомках Пригод Перця загартувалися прийдешні класики української анімації: Володимир Дахно («Як козаки…», «Енеїда»), Давид Черкаський («Острів скарбів») та Євген Сивокінь («Людина і слово»).
ПОДІБНЕ
distributor-catalog-img

Батьківська наука

distributor-catalog-img

Повертайся, Капітошко!